#1 2006-08-11 22:56:03

COOLER

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-14
Posty: 287
Punktów :   

cenne porady

Prosto i na temat ziomy

1. zakładasz kolonie -nigdy wszystkich koloni niezakładaj w jednym układzie w jednym wystarczy  kolonia +matka
    dobrze zrobisz jak masz kolonie kolo mocnego gracza z sojuszu i dobrze zrobisz jak kolonie masz na innej gali
    ale nie róbcie jednej planety conajmniej dwie ,szukać tylko takie by nie mialy mniej pól niż matka
   Zaleta koloni na innej gali jest taka możesz farmić na dwie floty i jak masz troche szcześcia to dwa moony wtedy teleport i jesteś gość

2. masz flote -flota nigdy nie stoi na planecie jak niema cie przy kompie to musicie zapamiętać jak macie zamiar coś ośągnąć w tej grze .
   prosty i skuteczny spoób to misja stacjonuj wrazie ataku np. na falange dajesz zawróć i agresor cie może w d....całować pamiętaj
   logujesz sie przed przylotem floty inaczej może być po flocie .
   możecie też posyłać flote na pz tj. pole zniszczeń ale niemając księżyca musisz dać zawróć zanim ośągnie pole zniszczeń twoja flota
   wtedy niejesteś widoczny na falange .Jednak najlepszą i wygodną metodą jest misja stacjonuj .
   kiedy jesteście już szczęśliwymi posiadaczami moona robicie pole zniszczeń u sąsiada i tylko z jedanej sondy (jest pole wtedy niewidoczne )
   spokojnie możecie posyłac flote na jaki czas wam pasuje (musisz posiadac recyklery jak chcesz robić misje na pole zniszczeń )i pakować surowce
   w transporty tak żeby nie czekaly na odwiedziny to takie proste !!!! jak tego sie nienauczycie to dajcie se spokój z ogame taka moja rada 


ps. prosze bardziej dośwadczonych graczy o poprawienie lub dopisanie jak oczymś zapomniałem dzięki


http://img87.imageshack.us/img87/6442/sygqg0.png
Mistrz ciętej riposty /(spierdalaj)

Offline

 

#2 2006-08-12 00:11:57

BEAST

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 305
Punktów :   

Re: cenne porady

ja nie polecam fs-a na pola zniszczen z planety ten fs jest dobry tylko jesli macie moona bez moona najlepiej na stacjonuj tak jak mówi COOLER zawsze badzcie przed powrotem floty co do rozmieszczenia planet to zalezy jaki tryb gry preferujecie jesli EKO to najlepiej zeby kolonie były blisko siebie wtedy szybko mozecie zwozic surowce na jedana planete ale nawet przy tym stylu gry dobrze by było załozyc 2 lub 3 kolonie blisko silnego sojusznika, a jesli preferujecie flote no to rozrzucacie planetki po kilku galach i w odległych ukladach no z mojej strony to tyle w razie pytan piszcie napewno ktos zawsze odpowie

PS pamietajcie kazdy FS mozna złapac nawet ten niewidoczny na falandze wystarczy troche cierpliwosci i kilku symulacji dlatego apeluje nie popadajcie w rutyne bo wtedy jestescie łatwym celem zmieniajcie co pewien czas pore robienia fs-a  a jesli juz wysyłacie z moona na pola zniszczejn to wysyłajcie na te niewidoczne i unikajcie rozbijania na kims sondy bo koles sie moze domyslic ze chcesz FS-a zrobic i powiadomi jakiegos silnego gracza który juz bedzie wiedział jak to wykozystac jesli juz wyslecie na widoczne PZ podzielcie flote czyli najpierw wyslijcie jednego recka na to pole i dopiero po jakis 10 minutach reszte floty najlepiej jak jeszcze wyslecie jednego na inne pola zniszczen potencjalny agresor zgłupieje jak zaczna PZ znikac i nie bedzie wiedział który to jest ta własciwa flota takze pisac jesli macie jakis pytania bo tu napisałem tak chaotycznie


http://img55.imageshack.us/img55/6872/beast1mo2.png

Offline

 

#3 2006-08-12 11:23:55

pMa

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-27
Posty: 173
Punktów :   

Re: cenne porady

Wszystko ok. Dodam od siebnie cos na temat przesylania surkow z koloni. Ja zawsze robie to poźnym popoludniem co by w nocy ich za duzo nie bylo na planetach. W ciagu dnia mam kontrole wiekszą, a i potencjalni agresorzy wolą późniejsze pory farmienia i w ciagu dnia jest spokoj. Rozważne fsy i czyszczenie planet z surowców podstawą stania się nieatrakcyjnym celem. Pamietam czasy gdy jeszcze gralem na swoim pierwszym koncie i byliśmy z omegą w jednym układzie miałem średnio 2-3 skany na tydzień i to od jakichś przypadkowych frajerów.


http://img141.imageshack.us/img141/7563/sygte5.jpg
Moony otrzymane: 2
Moony zrobione: 2
Moony zniszczone: 0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://tomatisgdynia.pl/ koparka Złotów Meble tapicerowane nowoczesne skup złomu Piła