badboys

BAD_BOYS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2006-08-15 21:47:17

COOLER

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-14
Posty: 287
Punktów :   

sprawy pomocy dla graczy z akademi

Ponieważ mamy obawy co do sęsowności tej akcji tz. (zarząd sojuszu )prosze składać podania tak jak dawniej na forum jednak ,
każde podanie bedzie rozpatrywane .
Dzieje sie tak dlatogo ponieważ posyłana pomoc jest poprostu zmarnowana ,już mówiłem nie logowanie to pierwsza sprawa ,
pozostawianie floty pod nieobecność gracza to głupota do potegi nie będe sie rozpisywał na ten temat macie napisane .
jak niemacie czasu to ustawiać floty tak by wam pasował ich przylot to jest proste !!!
mam prozbe nie piszcie do SHARANA bez przerwy by przesyłał wam surowce bo nie wrabia !!!
Gracz aktywny może liczyć na pomoc ale mósi napisac poanie i niema pomocy na budowe floty inwestujcie w eko wtedy wy możecie
pomagać słabszynm graczą z akademi i prosze budować kolonie koło mocnych graczy wtedy jest szansa obrony najlepiej tam gdzie mają moona ,
wrazie czego kontaktować sie na gg to bardzo wazna żecz już nie będe tego wyjaśnial *** 

pisać najlepiej na forum po to jest,--jakie macie sprawy i pytania 

pozdro BAD-BOYS
==============


http://img87.imageshack.us/img87/6442/sygqg0.png
Mistrz ciętej riposty /(spierdalaj)

Offline

 

#2 2006-10-25 21:23:14

NOMAK

Moderator

Zarejestrowany: 2006-09-08
Posty: 163
Punktów :   

Re: sprawy pomocy dla graczy z akademi

Do wszystkich w akademii. Mam takie wrażenie że nie wszyscy gracze więdzą o co chodzi w tej grze. Jak widzę że komuś przybywa 2 punkty na dzień to nie wiem co o tym myśleć. Czytajcie tutorial albo pytajcie się bardziej doświadczonych graczy. Jeśli macie grać w taki sposób to warto się zastanowić czy w ogóle jest sens, nie jest sztuką wybudować 1 kopalnię na dzień. Weźcie sobie do serca te uwagi.


http://img371.imageshack.us/img371/774/kkglownawh3ze9.jpg

Offline

 

#3 2006-12-19 18:03:03

Jean Luc

BAD BOYS

Zarejestrowany: 2006-07-31
Posty: 81
Punktów :   

Re: sprawy pomocy dla graczy z akademi

to jak jest z tą pomocą bo sorry ale ja sam nie będe wszystkim pomagał, jeśli rezygnujemy z tego pomysłu to ok.

Offline

 

#4 2006-12-19 20:41:01

Jean Luc

BAD BOYS

Zarejestrowany: 2006-07-31
Posty: 81
Punktów :   

Re: sprawy pomocy dla graczy z akademi

w tej chwili potrzebuje wsparcia dla Sanvean(kiedyś GhostAss)(1:103:7), wydaje się że będą z Niego ludzie

Offline

 

#5 2006-12-20 22:47:47

iwo

BAD BOYS

Zarejestrowany: 2006-09-14
Posty: 25
Punktów :   

Re: sprawy pomocy dla graczy z akademi

Może jak niektórzy z Was mają problemy ze swoimi podopiecznymi, to może wprowadźcie im ograniczenia co do surowców. Np. Na tydzień może dostać tyle i tyle. A później dopiero w następnym tygodniu. No i problem będziecie mieli rozwiązany

Offline

 

#6 2006-12-21 18:51:39

omega

Administrator

1972186
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 184
Punktów :   

Re: sprawy pomocy dla graczy z akademi

kosior to sie pisze do tego gracza co leci na ciebie zjebke i zeby szybko zawracał a jak nie to pisz odrazu do mnie ...oki?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/ Rogowo pensjonaty zaproszenia-komunijne-dla-chlopca.eu Orzech włoski hurt